1. Informacje o autorze strony
2. Informacje o stronie
3. Informacje o Twoim sprzęcie

Informacje o autorze strony

Autorem tej strony jest Łukasz Cymerman, absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, obecnie student I roku Technologii Chemicznej na Politechnice Warszawskiej.
Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, możesz mnie spotkać na chacie udostępnionym przez Polchat w pokoju ekoproblemy albo Zuromin on-line (nick Lucas01). Czasami jestem też na Gadu-Gadu - mój numer to: 1097125 (Jeżeli to słoneczko jest teraz żółte, to znaczy, że w tej chwili jestem połączony z Internetem.). Możesz też napisać: ekoprobl@wp.plInformacje o stronie

Stronę o problemach ekologicznych zrobiłem z myślą o pewnym konkursie. Po paru tygodniach doszedłem do wniosku, że mogę przecież podzielić się moją wiedzą z innymi, m.in. właśnie z Tobą. Niniejsza strona jest stale uaktualniana i poszerzana o nowe wiadomości.
Strona najlepiej wygląda w przeglądarce Internet Explorer 5.0 i nowszych, w rozdzielczości ekranu 1024x768.W przeglądarce Netscape Navigator strona również powinna wyglądać poprawnie. Format polskich znaków diakrytycznych został napisany w standardzie środkowoeuropejskim (windows-1250). Strona jest zgodna ze specyfikacją HTML 4.01.

Jeśli znalazłeś na tej stronie jakieś błędy, chciałbyś podzielić się spostrzeżeniami, sugestiami, dysponujesz materiałami, które można by tu wykorzystać, to pisz na adres: ekoprobl@wp.pl.

Strona wykonana za pomocą programu Pajączek
Strona wykonana za pomocą programu Pajączek

...a niektóre fragmenty opracowałem przy użyciu programu
Microsoft ® FrontPage ® 2000
... oraz przy użyciu programu Microsoft (R) FrontPage (R) 2000


Informacje o Twoim sprzęcie


Dzięki użyciu skryptów JavaScript i VBScript udało mi się zdobyć o Tobie następujące informacje: